Instalacje SSP - Projektowanie Systemów Sygnalizacji Pożarowej | Projekt Complex

Przejdź do treści
Współpracujemy z firmą, która specjalizuje się w montażu systemów ochrony przeciwpożarowej. Dzięki takiej współpracy możemy obsługiwać naszych Klientów kompleksowo. Ważną sprawą jest również to, iż firma, z którą mamy okazję współpracować jest autoryzowanym instalatorem systemów sygnalizacji pożarowej firmy Schrack Seconet co daje nam gwarancje, że zaprojektowana instalacji zostanie również prawidłowo zamontowana i skonfigurowana.
W naszej pracy ważna jest dbałość o najmniejsze szczegóły. Branża, w której pracujemy wymaga od nas dużej staranności. Ważne jest także to, aby mieć pewność poprawnej instalacji oraz urzymania systemu w ciągłej sprawności - pomijając rzecz oczywistą, związaną z okresowymi przeglądami technicznymi instalacji ppoż.
Bardzo często spotykamy się również z pytaniami dotyczącymi ceny systemu sygnalizacji pożaru, ale trudno jest na to pytanie odpowiedzieć bez wykonanego wcześniej projektu, gdyż to właśnie projekt określi szczegółowo ilość i rodzaj poszczególnych urządzeń. Jeżeli jednak istnieje taka potrzeba, aby poznać orientacyjne koszty to razem z ofertą na wykonanie projektu systemu sygnalizacji pożarowej przedstawiamy również przybliżone, orientacyjne koszty instalacji.
ROP
Wróć do spisu treści